Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ish-drejtoresha e Tatimeve ndan me ndjekësit një foto nga plazhi, me bikini dhe duke u puthur me një vajzë (foto)

Nga Ejona 0

Ish-drejtorja e Tatimeve, Brisilda Shehaj ditën e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ditën e sotme ajo ndau me ndjekësit e saj në Instagram një foto me bikini ndërsa po puthte një vajzë të vogël.

“Shoqja e ngushtë e Bias”, shkruan ajo në diçiturë.

Pas marrëveshjes me Ylli Ndroqin, pronarin e RTV Ora, Shehaj do të jetë së shpejti drejtorja e re e programacionit në këtë televizion.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej