- Advertisement -

TAG

plazh

Policia greke arreston shqiptarët, kishin ngritur fermë kanabisi në Mykonos (foto)

Mediat greke shkruajnë se disa shqiptarë kanë ngritur një fermë kanabisi në Ftelia, Mykonos, duke fshehur lëndën narkotike në disa kova. Sidoqoftë, ideja e tyre...

Gazetari thirrje Lleshajt: Shitësi ambulant më bllokoi pamjen e detit me karocë, merrni masa para se të përfundojë si Mihali

Gazetari i njohur shqiptar ankohet pas incidentit me një shitës ambulant në Gjirin e Lalzit. Sipas asaj që gazetari Arsen Rusta shkruan në rrjetet sociale,...

Betoni i dobët dyshohet si shkak për disa nga viktimat e tërmetit

Tetë nga nëntë anëtarët e familjes Lala humbën jetën më 26 nëntor, pasi lëkundjet e tërmetit shkatërrimtar e kthyen ndërtesën 4-katëshe ku ata banonin,...

Ish-drejtoresha e Tatimeve ndan me ndjekësit një foto nga plazhi, me bikini dhe duke u puthur me një vajzë (foto)

Ish-drejtorja e Tatimeve, Brisilda Shehaj ditën e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale. Ditën e sotme ajo ndau me ndjekësit e saj në...

Autor i vjedhjes së 5 marketeve në Golem, bie në pranga 18 vjeçari

Një 18 vjeçar ka rënë në pranga i dyshuar si hajduti i 5 marketeve në plazhin e Golemit. Burime nga policia bëjnë me dije se...

Aksioni i policisë në plazhet e Sarandës/ Reagon PD: E paprecedentë dhuna ndaj një pronë private

Pas aksionit të Policisë ditën e sotme për lirimin e plazheve të zaptuara me shezlonge pa leje nga disa persona ka reaguar dega e...

Tragjike në Durrës, mbytet në det turisti boshnjak

Një ngjarje e rëndë ka tronditur plazhin e Durrësit, pasi një tjetër pushues ka është mbytur paraditen e sotme. Identiteti i viktimës ende nuk është...

Kandilat “pushtojnë” plazhin e Durrësit, ja zonat ku duhet të bëni kujdes

Per të gjithë ata që kanë vendosur ta kalojnë të dielën në plazhin e Durrësit, duhet të kenë kujdes kur hyjnë në det. Zona nga...

Pushimet në Shqipëri, mediat italiane propozojnë plazhet ku të shkojnë turistët

Një destinacion turistik gjithnjë e më popullor, kështu Shqipëria po tërheq italianët me detin dhe plazhet e saj të pastra shkruan media italiane notizie.it. Një...

Plazh pa taka dhe makeup/ Ja si duket bukuroshja shqiptare Nevina Shtylla

Nevina Shtylla është një ndër moderatoret më simpatike dhe më të dashura të ekranit shqiptar. Bukuroshja e skenës shqiptare njihet për karakterin e saj mjaft...

Latest news

Vendimi, Hiqen maskat, shkurtohet ora policore

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid. Në mbledhjen e radhës Komiteti Teknik i Ekspertëve pritet...

Tom Doshi me 3-4 diploma, prandaj komandon gjithë këtë popull ushtar… (film)

Tom Doshi ka qenë sfidanti i vërtetë i këtyre zgjedhjeve, i cili ia doli t’i japë tre mandate shtesë Edi Ramës, megjithë kundërshtinë shumë...

Aurela Basha tregon kush e ndihmoi për gatimin

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë të shtunën një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram. Është momenti i...

Gurvenantori i bankës së Anglisë: Ata që investojnë në kriptmonedha duhet të përgatiten t’i humbin paratë

Gurvenatori i bankës së Anglisë Andrew Bailey ka deklaruar se kriptomonedhat ose të quajtura ndryshe monedhat virtuale nuk kanë “vlerë të brendshme” dhe njerëzit...

Dita e dytë pa pacientë të intubuar nga COVID-19

Për të dytën ditë radhazi në spitalet Covid nuk ka asnjë pacient të intubuar. Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se 7 pacientë po trajtohen në...
- Advertisement -