Isa Mustafa në FB: Jemi ne zotër të Trepçës e Kosovës

0
319

Kryeministri kosovar i përgjigjet shqetësimit të një qytetari

Ne jemi të zotët e shtëpisë. Të zotët e Kosovës dhe Trepçës. Ky është mesazhi që ka përcjellë me anë të rrjeteve sociale kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, menjëherë pas deklaratave të kryeministrit serb, për Trepçën, gjatë viztës së sotme të tij në Kosovë. Kryeministri Isa Mustafa i ka thënë në FB qytetarit Bujar Beqiri, se “ne jemi të zotët e shtëpisë”. “Bujar, mos u brengos, ne jemi të zotët e shtëpisë. Të zotët e Kosovës dhe Trepçës”, ka qenë përgjigjia e kryeministrit Mustafa.

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.