Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Irini Qirjako krah Margarita Xhepës: Shërim të shpejtë e shtrenjta jonë

Nga Klodiana 0

Aktorja e madhe e skenës shqiptare, Margarita Xhepa pak ditë më parë iu nënshtrua një operacioni të vështirë në këmbë. Aktualisht ajo po merr mjekimet e nevojshme në spital dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Këngëtarja e njohur Irini Qirjako ka postuar në profilin e saj në Facebook foto nga vizita e saj në spital, ku dhe i uron shërim të shpejtë aktores.

Postimi i plotë

Margarita jonë e shtrenjtë. U shërofsh sa më shpejt…Ishim tek Margarita në spital bashkë me miken Zenepe Luka, Presidenten e Fondacionit, Nermin Vlora, për të vizituar Margaritën, Margaritën e Fondacionit. Shërim të shpejtë e shtrenjta jonë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej