- Advertisement -

TAG

spital

Aksident tek ‘Tregu Elektrik’ në Tiranë, Makina përplas motorin, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur tek tregu elektrik në Tiranë. Sipas informacioneve, një makinë është përplasur me një motor. Mësohet se drejtuesi i motorit është dërguar...

Fotoja që u bë virale: Vajza rri 7 orë mbi makinë për të parë nga dritarja nënën me Covid

Një vajzë italiane ka qëndruar me orë të tëra mbi kabinën e makinës në këmbë, për të parë nënën e saj të infektuar me...

Tronditet sërish “Shefqet Ndroqi”, pacienti me Covid hidhet nga kati i katërt (film)

Nuk ndalen fatkeqësitë te spitali Covid 2 “Shefqet Ndroqi” i njohur edhe si Senatoriumi. Një pacient 52 vjeçar nga Tropoja i cili kurohej për Covid...

Qëlloi me thikë dhe bëri për spital një 55-vjeçar, arrestohet i moshuari në Dropull

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar në flagrancë një 63-vjeçar, i cili për motive të dobëta ka qëlluar me thikë dhe ka plagosur një shtetas...

Kaos në burg, Klement Balili shtrohet me urgjencë në spital

Ndërkohë që 120 të dënuar po mbajnë grevë në burgun e Peqinit, Klement Balili është shtruar me urgjencë në spital. I njohur ndryshe si “Eskobari i Ballkanit”...

Makina përplas të moshuarin në Tiranë, shkon me urgjencë në spital

Një makinë ka përplasur një të moshuar sot te “21 Dhjetori” në Tiranë.   I.M., rreth 70 vjeç,  u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin...

E vdekura me koronavirus u la disa orë në dhomë me pacientë të tjerë. Flasin familjarët: Aty ishte tmerr! (foto)

Në orët e para të mëngjesit të së shtunës, ka ndërruar jetë në Klinikën e Pulmologjisë së QKUK-së, 74-vjeçarja nga fshatin Loskoparë i komunës...

Neritan Ceka infektohet me COVID-19, por nuk pranon të shtrohet në spital

Ish-deputeti Neritan Ceka është infektuar me koronavirus. Lajmin e konfirmon "TvT", ndërsa bëhet e ditur se Ceka po mjekohet në shtëpi pasi nuk ka pranuar...

Detaje tronditëse nga Covid-2/ Gazetari: Një pacient i 3-të tentoi të hidhej! Nëse nuk merren masa…

Gazetari Erjon Skëndaj zbardh detaje të reja nga ngjarja tronditëse e ndodhur pak më parë te Spitali Covid-2 Shefqet Ndroqi, ku një tjetër pacient...

Pacienti që u hodh nga dritarja e spitalit/ Zbulohet telefonata e tij: Po ta dija çfarë bëhet këtu, nuk do isha shtruar kurrë!

Një dëshmi tronditëse që tregon për gjendjen e rënduar psikologjike të pacientit 65-vjeçar, Hasan Mira nga Fullqeti i Klosit, i cili i dha fund...

Latest news

Vritet biznesmeni i fuqishëm në San Torini, autorët e djegin të gjallë në dhomën e hotelit

Një nga biznesmenët e njohur në fushën e hotelerisë në San Torini është gjetur i vdekur ditën e sotme. Biznesmeni u gjet i djegur...

Aksident i rëndë, makina përplas çiklomotorrin në Fushë Krujë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën rurale Fushë Krujë-Mazhë, ku një makinë ka goditur një ciklomotorr. Drejtuesi Besnik Masha është plagosur rëndë...

Meta letër Manastirliut për situatën e COVID-19: Fusni testet e shpejta e hapni spitalet rajonale

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar me një letër ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu,  për situatën e koronavirusit në vend. Propozimet që  duhet...

Basha mesazh ngushëllimi për Beqir Arifajn: Punoi për Shqipërinë e zhvilluar e demokratike

Lideri i opozitës Lulzim Basha, ka reaguar me një mesazh ngushëllues për ndarjen nga jeta të ish-kryetarit të Bashkisë Pukë, Beqir Arifaj, për shkak...

Vrasja e shkencëtarit iranian, ministri i Jashtëm drejton gishtin nga Izraeli

Ministri i Jashtëm iranian është shprehur se armiku i Iranit, Izraeli ka të ngjarë të ketë qenë i përfshirë në vrasjen e shkencëtarit të...
- Advertisement -