Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Infektohet me COVID-19 kreu i degës së PD-së në Roskovec

Nga Klodiana 0

Kryetari i degës së PD në Roskovec, Gëzim Caushi, ka rezultuar me koronavirus.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se demokrati dyshohet se është infektuar në Tiranë. Ndërkohë, raportohet se ai prej 10 ditësh ishte me temperaturë të lartë dhe me kollë.

Pasi iu nënshtrua testiti para dy ditësh, sot në mëngjes i erdhi përgjigja, e cila rezultoi pozitive. Aktualisht ai ndodhet i izoluar në banesë, ndërsa gjendja e tij paraqitet e stabilizuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej