Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I dashuri i Tiffany Trump mbërrin në Prishtinë me ftesë të Behgjet Pacollit (foto)

Nga Ejona 0

I dashuri i Tiffany Trump, Michael Boulos ka arritur në Prishtinë.

I dashuri i vajzës së presidentit të ShBA-së, Donald Trump ka vizituar Kosovën me ftesë të Ministrit të Punëve të Jashtme në detyrë, Behgjet Pacolli.

Ardhjen e tij me ftesë e Pacollit e ka konfirmuar, Adrian Krasniqi përmes një postimi në Instagram.

“Sapo zbarkuam në Prishtinë. Faleminderit për ftesën Ministrit të Jashtëm, Behgjet Pacolli”, ka shkruar ai në Instagram.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej