Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I bie telefoni në ujë teksa e karikonte, humb jetën 26 vjeçarja në Rusi

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku një 26 vjeçare ka humbur jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.
Sipas “The Sun” 26-vjeçarja Evgenia Shulyatyeva humbi jetën pasi telefoni i saj ra në ujë në banjo, të cilin po e përdorte ndërsa e kishte e kishte vënë në karikim. Trupi i saj u gjet në banjë nga e ëma, disa minuta më vonë.
Ngjarje me të njëjtën natyrë kanë ndodhur edhe herë të tjera në Rusi, për të cilat autoritetet po hetojnë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej