Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Heqja e reciprocitetit/ Kurti reagon sërish: U mohua shpallja e pavarësisë dhe sovraniteti i Kosovës

Nga Klodiana 0

Ish- kryeministri i Kosovës, Albin Kurti e ka konsideruar heqjen e reciprocitetit si një mohim të shpalljes së pavarësisë e sovranitetit.

Kurti kujton se Kosova nuk ishte asnjëherë vonesë për dialogun me Serbinë dhe kjo u vërtetua me heqjen e taksës 100%.

STATUSI I KURTIT NË TWITTER

Reciprociteti do të thotë barazi. Të mohosh atë do të thotë të mohosh shpalljen tonë të pavarësisë si një shtet sovran, të cilin asnjë udhëheqës në Kosovë nuk ka të drejtë ta bëjë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej