Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Helmohet avokati i njohur, Altin Goxhaj: Nuk e di a do gëdhij të nesërmen

Nga Klodiana 0

Avokati i njohur, Altin Goxhaj, është helmuar dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ka qenë vetë avokati Goxhaj i cili ka njoftuar teksa ka postuar një foto nga spitali Invektiv në Facebook, se prej disa kohësh helmohet në mënyrë të sofistikuar. Ende nuk dihen arsyet e kësaj ngjarjeje.

Ja çfarë shkruan Goxhaj në facebook:

Më vjen keq së s’ju përgjigjem por jam i dërrmuar sps MË KANË HELMU NË MËNYRË TË SOFISTIKUAR dhe çdo mbrëmje se di nëse do e gëdhij të nesërmen sepse po përkeqësohem!

Një foto me të Madhin Avni Delvina në “Shtëpinë time të re” në Spitalin Infektiv, Kati 2, Ap.12

Më vjen keq së s'ju përgjigjem por jam i dërrmuar sps MË KANË HELMU NË MËNYRË TË SOFISTIKUAR dhe çdo mbrëmje se di ns do…

Publiée par Avokati Altin Goxhaj sur Jeudi 14 novembre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej