Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hajdutët thyejnë derën e jashtme të banesës në Tepelenë, grabisin një shumë të madhe parash

Nga Ejona 0

Mbrëmjen e djeshme është grabitur një banesë në fshatin Turan i Bashkisë së Tepelenës.
Mësohet se hajdutët kanë thyer derën e jashtme dhe janë future në banesë duke marrë kështu një shumë të konsiderueshme parash.
Sipas burimeve banesa është në pronësi të shtetasit me iniciale G.H
Ndërkohë policia ndodhet në vendnngjarje dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej