Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Habiten pushuesit në Borsh/ Shkrumbohet nga flakët skafi në mes të detit (film)

Nga 27.al 0

Ditën e some një skaf është shkrumbuar nga flakët ne mes të detit në Borsh.

Ndonëse në det, mësohet se pronarët e skafit e gjejnë të vështirë fikjen e flakëve të cilat përhapin në ajër tym të zi që shpërndahet në të gjithë zonën.

Deri më tani, fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Ndërkohë kjo ngjarje ka tërhequr vëmendjen e pushuesve të cilët kanë fiksuar edhe pamjet.

Video e siguruar nga NewsBomb:

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej