Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gruaja shqiptare i jep fund jetës, hidhet mbi shinat e trenit në Cremona të Italisë

Nga Ejona 0

Një grua shqiptare i ka dhënë fund jetës së saj duke u hedhur para linjës së trenit Brescia-Parma në Cremona të Italisë.

Makinisti ndonëse e ka parë gruan të hidhet e ka patur të pamundur të frenojë për ti shpëtuar jetën.

 “E pashë që po vinte papritur, sikur të më priste dhe nuk mund të bëja asgjë për ta shmangur”, u përgjigj para policisë drejtuesi i trenit.

Viktima vuante nga probleme mendore dhe dyshohet se vdekja e saj mund të jetë vetëvrasje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej