Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Përplaset me shtyllën e ndriçimit për një fotografi me Salah

Nga 27-shi 0

Një djalë i vogël është përplasur me një shtyllë ndriçimi, duke vrapuar pas Mohamed Salah. Louis Fowler po mundohej të tërhiqte vëmendjen e sulmuesit të Liverpulit, i cili po dilte nga baza e stërvitjes së klubit të shtunën, kur u përplas me një shtyllë ndriçimi.

Njerku i tij Joe Cooper tregon se mbetën të surprizuar kur Salah shpejt e ktheu makinën për të kontrolluar gjendjen e Louis.

Siç citon “BBC“, Cooper tha se Louis dhe vëllai i tij, të cilët jetojnë pranë bazës stërvitore Melwood, i kishin kaluar pushimet e tyre verore duke u përpjekur për të bërë një fotografi me idhujt e tyre të futbollit. Kjo ishte ëndrra e tyre.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej