Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Greqi/ Kishte mbjellë parcela kanabisi në zonë të pyllëzuar, arrestohet shqiptari

Nga Klodiana 0

Policia greke ka arrestuar një shqiptar 25-vjeçar, pasi dyshohet se kishte mbjellë kanabis në një zonë të pyllëzuar në Kythera.

Oficerët organizuan një kontroll dhe identifikuan 79 pemë kanabisi, duke filluar nga 1 deri në 2.5 metra të lartë, 49 kg dhe 400 gram kanabis të papërpunuar, si dhe pajisje për kultivimin e kanabisit

Identifikimi i plantacionit u bë pas përdorimit të duhur të informacionit dhe analizës së të dhënave hartografike.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej