Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grafikë nga cikli “Reforma e Siut në Drejtësi”

Nga 27-shi 0

Edhe artisti Avni Delvina ka dy fjalë për “Ramaformën”.

“Grafikë nga cikli “Reforma e Siut në Drejtësi. Hajde tallje B hajde! Siu e merr drejtësinë dhe e hedh në kurriz si me qenë dru me pre”- ironizon artisti përmbi grafikës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej