Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grabitje me armë dhe trafik droge/ Policia greke arreston gjashtë shqiptarë

Nga Ejona 0

Gjashtë shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke pasi akuzohen për grabitje me armë.

Janë arrestuar pjestarët e grupit nga 22 deri në 41 vjeç, identitetet e te cilëve nuk bëhen ende të ditur.

Shqiptarët akuzohen për krijim organizate kriminale që kryen plaçkitje dhe vjedhje të rënda në bashkëpunim dhe në mënyrë të përsëritur, si dhe për trafik droge dhe armëmbajtje pa leje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej