Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lirohet nga burgu Mario Meshini, i akuzuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Dejvi Kasmit

Nga Ejona 0

Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë nga arrest me burg në detyrim paraqitje për Mario Meshinin, i akuzuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Devi Kasmit.

Mario Meshini ka kërkuar edhe më parë lirimin nga burgu, duke pretenduar se nuk ka patur lidhje me ngjarjen.

Ai është arrestuar në 30 Janar 2018 për moskallzim krimi, pasi nuk denoncoi vrasjen e Kasmit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej