Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Grabitet me armë banesa në Krujë, vidhen bizhuteri dhe një sasi lekësh

Nga Ejona 0

Mbrëmjen e djeshme persona të paidentifikuar kanë grabitur me armë një banesë në fshatin Tapizë të Krujës.

Mësohet se grabitësit kanë marrë bizhuteri dhe një sasi lekësh.

Ndërkohë policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej