Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Goditi 12 herë me thikë gruan e tij moldave, policia italiane identifikon 28 vjeçarin shqiptar

Nga Ejona 0

Policia italiane ka identifikuar ditën e sotme autorin e masakrës me thikë ndaj gruas moldave.

Bëhet fjalë për 28 vjeçarin shqiptar Roland Bushi i cili goditi 12 herë me thikë gruan 33-vjeçare moldave.

Dyshohet se shkak për konfliktin midis të rinjve është se 33 vjeçarja donte ti jepte fund romancës mes tyre.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e gruas në Abruzzo, e cila jetonte me motrën dhe nënën.

Çmendet shqiptari në Itali, godet 12 herë me thikë gruan e tij 33-vjeçare

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej