Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Goditet me levë në kokë 50-vjeçari në Korçë, shpallet në kërkim autori

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr.14 të Korçës, ku një 50-vjeçar është goditur me një levë në kokë.

Mësohet se shtetasi V.H. është goditur nga një person me të cilin ka pasur një konflikt. Për pasojë ai ka marrë lëndime, ndërsa është dërguar në spital.

Aktualisht 50-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë, policia i është vënë pas autorit për ta arrestuar, ndërsa nuk bëhet i ditur identiteti i tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej