Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjysma e Tiranës pa drita, datat 18-19 maj do të stakohet energjia

Nga Klodiana 0

Vijon ndërprerja e energjisë elektrike për disa zona të Tiranës. OST njofton se dy ditët në vijim, më datat 18-19 Maj do të ketë stakime të energjisë elektrike për shumë zona të Tiranës.

Më poshte keni njoftimin dhe zonat që do të preken nga këto kufizime të furnizimit me energji

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim i datës 18-19 maj

 Për shkak të investimit në kabina, në datën 18 maj do të stakohet energjia elektrike gjatë intervalit kohor 09:00-15:00, në këto zona në Tiranë:

 18 maj, ora 09:00-15:00

zona nga Ura e Limuthit-Vorë (Autostrada Tiranë-Durrës), rruga “Mine Peza”, rruga “Memo Meto”, rruga “Ferit Xhajko”,  rruga “Sitki Cico”,  rruga “Arkitekt Kasemi”, zona tek Brryli, rruga “Gaqo Tashko”

18 maj, 09:00-16:00

rruga “Besim Fagu” pranë rrugës “5Maji”, rruga “Riza Cuko”, rruga “Lord Bajron”

19 maj, ora 09:00-15:00

zona nga Ura e Limuthit-Vorë (Autostrada Tiranë-Durrës)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej