Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjykata pushon akuzën e pastrimit të parave për Emiljano Shullazin dhe Ylvi Beqjan

Nga Ejona 0

Gjykata ka pushuar çështjen për Emiljano Shullazin për akuzën e pastrimit të parave.

Kjo akuzë është pushuar edhe për Ylvi Beqjan i cili mban statusin e bashkëpunëtorit të drejtësisë.

Prej muajsh Prokuroria e Tiranës vijonte hetimet për Shullazin. Avokatët mbrojtës kanë këmbëngulur se nuk ekzistojnë prova konkrete në lidhje me akuzat e pretenduara nga akuza.

Po kështu është pushuar akuza për tre gjyqtarë për “Shpërdorim detyre”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej