Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjuzi zbulon padashje “sekretin” e tij para Enkel Demit (film)

Nga 27-shi 0

Deputeti Kujtim Gjuzi ka bërë mjaft bujë me deklaratat dhe bëmat e tij në Kuvend dhe studio televizive dhe duket se kësaj radhe ka bërë një tjetër “të pabërë” që do të mbahet mend gjatë.

Ndërkohë që të gjithë i mbajnë shënimët kryesisht në letër ose në celular, Gjuzi ka një metodë origjinale të tijën për të mos i harruar gjërat.

I ftuar tek “Abc-ja e Mëngjesit” të gazetarit Enkel Demi në “Abc News”, Gjuzi është kapur nga kamerat teksa në duar ka disa shenime me stilolaps.

Ai ishte duke shpjeguar shkëmbimin e SMS-ve me Ramën teksa një moment e hap dorën duke zbuluar “sekretin” e tij.

Epo është mjaft origjinal apo jo, shkruan albeu.com.

View this post on Instagram

Çfare ka shkruajtur Kujtim Gjuzi ne dore?!🤔

A post shared by Albeu.com (@albeucom) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej