Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjendet një person i pajetë në Shkodër

Nga Klodiana 0

Një person i pajetë është gjetur paraditen e sotme në Shkodër. Bëhet me dije se shkak i vdekjes dyshohet të ketë qenë një atak kardiak.

Nga pamjet shihet se trupi i pajetë ndodhet në trotuar. Në vendin e  ngjarjes ka mbërritur policia.

Ndërkohë trupi i pajetë do t’i nënshtrohet ekspertizës, që do të përcaktojë edhe shkakun e humbjes së jetës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej