Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjendet një person i pajetë brenda automjetit në Tiranë

Nga Ejona 0

Pasditen e sotme një person është gjetur i pajetë brenda një automjeti tip BMW, në rrugën Mustafa Matohiti, në Tiranë.

Bëhet e ditur se viktima është identifikuar si R.B, 38 vjeç dhe është gjetur i vdekur në automjetin, i cili ishte i ndezur.

Viktimës nuk ju konstatuan shenja dhune në trup dhe paraprakisht dyshohet se ka pësuar arrest kardiak.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej