Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjakovë, burri vret me kallashnikov ish-gruan dhe vajzën 9-vjeçare

Nga Media 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brekoc të Gjakovës mbrëmjen e së martës. Një burrë ka vrarë me kallashnikov ish-bashkëshorten 49-vjeçare dhe vajzën e tij 9-vjeçare. Sipas mediave kosovare, Pjetër Nrecaj ka shkuar në shtëpinë e ish-bashkëshortes dhe në korridorin e shtëpisë ka shtënë me kallashnikov në drejtim të saj dhe vajzës së tij, duke i lënë të vdekura në vend.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej