Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gazetari Idro Seferi i dhuron fjalorin e gjuhës shqipe Presidentit serb, Aleksandër Vuçiç

Nga Ejona 0

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka pranuar sot dhuratë fjalorin e gjuhës shqipe nga gazetari i ABC News në Beograd, Idro Seferi.

“Ekselencës  së tij, Presidentit Aleksandër Vuçiç ia dhuroj fjalorin tim personal për t’u kuptuar më mirë në të ardhmen sesa në të kaluarën”, shkruan ai në dedikimin për fjalorin që ia dha gjatë një interviste që realizoi me kreun e shtetit serb.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej