Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gaz Demi dekorohet nga Thaçi me “Urdhrin e Pavarësisë”

Nga Klodiana 0

Presidenti i FK Partizanit, Gazmend Demi, ka qënë sot i ftuari special i Presidentit  të Republikës së Kosovës z. Hashim Thaçi, i cili i ka akorduar  “Medaljen” përkatëse  dhe “Urdhrin e Pavarësisë”.

Motivacioni i kësaj dekorate është kontributi, që Demi ka dhënë për Pavarësinë e Kosovës.

Kjo është dekorata më e lartë presidenciale që dorëzohet në Kosovë.

Postimi i plotë:

PRESIDENTI GAZMENT DEMI DEKOROHET ME “URDHRIN E PAVARËSISË” NGA PRESIDENTI I REPUBLIKËS SË KOSOVËS HASHIM THAÇI!!!

Me motivacionin “Për kontributin e dhënë për Pavarësinë e Kosovës”, Presidenti i FK Partizanit, ka qënë sot i ftuari special i Presidentit të Republikës së Kosovës z. Hashim Thaçi, i cili i ka akorduar “Medaljen” përkatëse dhe “Urdhrin e Pavarësisë”. Kjo është dekorata më e lartë presidenciale që dorëzohet në Republikën e Kosovës. Familja e FK Partizanit ndihet krenare dhe uron Presidentin Demi për këtë vlerësim të çmuar dhe kuptimplotë…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej