Fushë-Krujë, makina përplaset me murin rrethues, 1 i plagosur

0
62

Një aksident i rëndë është shënuar në Fushë-Krujë. Mësohet se një shofer makine është lënduar sot pasi automjeti i tij u përplas me një mur rrethues në Fushë-Krujë.

Personi me inicialet G.R. ka humbur kontrollin e makinës së tij dhe për pasojë automjeti është përplasur me një mur rrethues.

I lënduari është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Praprakisht dyshohet se shkak është bërë shpejtësia përtej normave të lejuara, ndërsa policia nuk ka qenë në patrullim.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.