Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fushë-Arrëz/ Dhunoi një grua, shoqërohet në polici 27-vjeçari

Nga Ejona 0

Një 27 vjeçar me inicialet M.N, nga Fushë-Arrëza është shoqëruar sot në komisariatin e policisë, pasi ka dhunuar një grua.

Gruaja është paraqitur në rajonin e policisë me shenja dhune në trup.

Banorët e zonës janë ankuar shpeshherë për agresivitetin e të riut.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej