Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Flamurtari, Idrizi: Stadiumi pa tifozë, si funerali i Dukës

Nga Media 0

Flamurtari u ndal dje në një barazim me Kukësin, ndërsa presidenti Sinan Idrizi u shpreh se stadiumi pa tifozë ishte si një funeral, ose si funerali i Dukes.

“Në sfidën kundër Kukësit, Flamurtari më krijoi emocione. Po flas si tifoz, sepse nuk hyj dot në çështje teknike, pasi nuk e zotëroj këtë kompetencë.

Unë nuk hyj kurrë në dhomat e zhveshjes. E kam takuar ekipin ditën e djeshme, por nuk kam folur për futboll. Fola vetëm për diellin e Vlorës. Stadiumi pa tifozë?

Ishte si një funeral, më saktë funerali i zotit Duka, pikërisht ai që zbras stadiumet e Shqipërisë dhe që dënon një qytet të tërë”, tha presidenti i klubit të Flamurtarit në RTSH.

Flamurtari u dënua për të zhvilluar 3 ndeshje pa tifozë për shkak të një parrulle.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej