Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fituese e çmimit “Oskar”/ Aktorja e famshme aksidentohet dhe përfundon në spital (film)

Nga Ejona 0

Aktorja amerikane Helen Elizabeth Hunt, e njohur si fituese e çmimit “Oskar” është përfshirë në një aksident në Los Anxhelos.

Mësohet se teksa ajo po drejtonte makinën është goditur nga një makinë tjetër, për pasojë është lënduar dhe është dërguar në spital.

TMZ ka postuar një video, ku duket aktorja me makinën e saj në vendin e ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej