Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fiorentina ndal hovin e Juventusit (film)

Nga 27-shi 0

Nëntëdhjetë minuta emocionuese por pa fitues  me Fiorentinën që ndal Juventusin pas dy fitoreve në Seria A.

Fiorentina nuk shkaktoi më shumë se një barazim 0-0 kundër kampionëve në fuqi të Seria A.

Bardhezinjtë nuk arritën që të gjenin rrjetën as me Cristiano Ronaldon dhe as me Gonzalo Higuain, për tu kënaqur me një pikë.

Ndërkohë, për Fiorentinën u aktivizua që prej minutës së parë, Franck Ribery, me francezin që nuk arriti që të bëj mrekullinë që në ndeshjen debutuese si titullarë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej