Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fino kandidat për President të FSHF, vjen reagimi i parë i Dukës

Nga Klodiana 0

Presidenti në detyrë i FSHF-së, Armand Duka ka komentuar garën për kreun e institucionit më të rëndësishëm të futbollit në vend dhe kandidimin e deputetit të PS, Bashkim Fino përballë tij.

Në një deklaratë për mediat, Duka tha se e falenderon Finon që është bërë pjesë e garës si dhe vlerësoi vullnetin e ish-kryeministrit për të dhënë kontributin e tij për futbollin.

“Do kemi kohë të flasim për fushatë. E falenderoj Finon që është kandidat, ka dëshirë të kontribuojë për futbollin. Do kemi kohë të diskutojmë hapur për futllbollin. E rëndëishme është që futbolli të ecë përpara. Kjo është gharë sportive dhe duhet të jemi me sportivitet”, u shpreh Duka.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej