Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Fatmir Xhafaj pret ambasadoren Vlahutin në ministri

Nga Klodiana 0

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka takuar ditën e sotme ambasadoren e Bashkimit Europian, Romana Vlahutin.

Takimi është zhvilluar në ambientet e ministrisë së Brendshme. Ende nuk ka detaje për bisedën që po zhvillohet mes tyre.

http://www.balkanweb.com/site/lajm-i-fundit-fatmir-xhafaj-pret-ambasadoren-vlahutin-ne-ministri/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej