Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Familja Doçaj/ SPAK i kërkon sekuestrim të 8 pronave (foto)

Nga Ejona 0

Në Gjykatën Speciale, SPAK ka dorëzuar kërkesën për të sekuestruar pronat e Doçajve pasi këta nuk i janë përgjigjur OFL-së për justifikimin e pasurisë.
Mëoshet se SPAK ka dorëzuar kërkesën për sekuestrimin e shtëpive, makinave, tokave të familjes Doçaj nga Shkodra në GJKKO .

Burime bëjnë me dije se kërkohet sekeustrimi i një banese 3 kateshe në Shkodër, banesë dy kateshe po në Shkoder, Mercedes-Benz vit-prodhimi 2012, BMë e blinduar, toke are, toke truall në Shkoder. Gjithsej 8 prona.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej