Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eurosong/ Madonna nuk e “shkund” më skenën. Mosha bën të vetën (film)

Nga 27.al 0

E nisi me tingujt magjikë të Pyotr Ilyich Tchaikovsky, por magji nuk pati. U prit me shumë entuziazëm nga organizatorët dhe të pranishmit në Eurosong, por Madonna nuk ka më si të jetë ajo e para.

Sado e veshur me lëkurë, edhe ekstravaganca dikur plaket.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej