Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Emigrantët në Londër thirrje Ramës jashtë hotelit: O mashtrus, o mafioz! Hajde poshtë se po të presim! (film)

Nga Ejona 0

Që prej ditës së djeshme, kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër ku do të marrë pjesë në një takim me kryeministrat e Ballkanit Perëndimor.

Dhjetra protestues, emigrantë shqiptarë e kanë pritur kryeministrit Edi Rama jashtë hotelit me thirrjet e tyre: “O mashtrues, o mafioz. Albanian mafia, Rama ik, Rama hajde poshtë se po të presim, legen, tradhëtar!”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej