Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elbasan/ Përplasen tre makina, mbetet e lënduar një grua shtatzënë

Nga Ejona 0

Në aksident ka ndodhur pak më parë në aksin e rrugës kombëtare Tiranë -Elbasan në afërsi të Rrethrrotullimit të Bradasheshit.

Mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete, ku njëri prej tyre ka dalë jashtë rruge dhe është përmbysur.

Si pasojë është dëmtuar lehtë ka mbetur një grua shtatzëne, e cila fatmirësisht ndodhet në gjendje të mirë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej