Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ekuador, vritet shqiptari dhe bashkëshortja e tij

Nga Media 0

Një shqiptar nga Mali i Zi së bashku me bashkëshorten e tij janë ekzekutuar në Ekuador me datë 16 mars pranë qytetit të Guayaquil.

Fadil Kaçaniç 64 vjeç dhe gruaja e tij ekuadoriane 63 vjeçe dyshohet të jenë ekzekutuar, për shkak të prishjes së pazareve të drogës.

Autorët e veshur si policë pasi vranë çiftin, i grabitën dhe u larguan me dy makina me xhama të errët, ndërsa prokurori Viktor Gonzales deklaroi për mediat se autorët janë regjistruar nga kamerat e sigurisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej