Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ekosistemi më i madh në botë, Amazona është përfshirë nga flakët (film)

Nga 27.al 0

Ekosistemi më i madh në botë, Amazona është përfshirë nga flakët për javë të tëra, duke rritur shpyllëzimet. Zjarri u zbulua nga NASA, São Paulo u zhyt në errësirë ​​të hënën nga tymnaja e madhe.

Zjarri në Amazon po përhapet me shpejtësi dhe tymi është tashmë aq i dukshëm dhe i madh saqë mund të shihet nga hapsira.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej