Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Eduard Selami: Turp që Ilir Meta anashkaloi Çështjen Çame

Nga Skenderi 1

Deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Selami e ka vlerësuar si të turpshëm qëndrimin e kryetarit të Kuvendit Ilir Meta, mbajtur në Athinë për Çështjen Çame.

Selami ka kundërshtuar energjikisht qëndrimin hemafrodit të Ilir Metës për Çështjen Çame, sepse tashmë tensioni për këtë tragjedi nuk është më mes Shqipërisë dhe Greqisë, por mes saj dhe Bashkimit Europian.

BE njeh Çështjen Çame, kryetari i Kuvendit ngushëllon Greqinë. Turp!”, shkruan Eduard Selami.

Loading...

Komente (1)

  1. turp qe akoma keta politikane i sherbejne armiqve tane shekullor si greqis kur… dhe sebis te degjeneruar

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej