Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Rama në mbledhje qeverie: Gazetarët po bëjnë krime. Do i mbyllim fare kanalet (film)

Nga 27.al 0

Kryeministri Edi Rama e ka hapur mbledhjen e qeverisë me kërcënime ndaj gazetarëve, mediave, rrjeteve sociale dhe teorive konspirative. Ata janë gjetur fajtorë nga qeveria e tij. Madje, ka kërcënuar mbylljen e kanaleve të tyre të komunikimit duke shfrytëzuar masat që ia lejon Gjendja e Jashtëzakonshme, të cilën e ka shpallur të cunguar vetëm në dy qarqe.

Në një raportim që është bërë nga Departamenti i Komunikimit të Gazetarisë në UT, foto fallco rezulton të ketë përdorur vetë shumica në pushtet.

Mbledhje e Jashtëzakonshme e Këshillit të Ministrave

Publiée par Edi Rama sur Mercredi 27 novembre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej