Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi dhe Olsi i çojnë kartolinë Baba Pilos (foto)

Nga 27-shi 0

Olsi dhe Edi, njohin për “Babadimër”, Baba Pilon, Spiro Kolekën, me gjasë të afërmin e tyre.

Ata i dërgojnë një mesazh urimi për festat e fundvitit, në të cilin i urojnë shëndet dhe lumturi në familje.

”Të na rrojë Partia dhe xhaxhi Enver!”, shkruajnë në kartolinë Olsi dhe Edi.

Po cilët do jenë vallë këta djem sot?!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej