Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E tmerrshme në SHBA/ Gruaja vret tre fëmijët e saj, trupat u gjetën në banesë

Nga Ejona 0

Policia në SHBA tha se një grua u arrestua në Phoenix të Amerikës, pasi akuzohet se ka vrarë tre fëmijët e saj. Nëna dyshohet të ketë vrarë vajzën e saj të mitur, vajzën e saj 2-vjeçare dhe djalin e saj 3-vjeçar – tha të martën policia.

Policia gjeti fëmijët e vdekur në shtëpinë e tyre në Phoenix. Banorët njoftuan 911, duke thënë se kishin parë tre kufonma brenda banesës. Nëna është një 22 vjeçare, mbi të cilën bien një sërë akuzash, deri tek vrasja e shkallës së parë.

Emrat e nënës dhe të fëmijëve nuk janë bërë ende me dije. Ngjarja tronditi opinionin publik lokal, ndërsa gruaja tashmë do të gjykohet nën akuza të rënda.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej