Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E pazakontë/ Pronarja e një firme kozmetike u lan këmbët punonjësve në shenjë respekti (film)

Nga Ejona 0

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ceremoni në Jinan në Kinë, gjatë vlerësimit të punonjësve të një kompanie.

Pronarja e firmës ka shprehur vlerësim maksimal për punën e tyre, ndërsa në shenjë respekti u ka larë dhe fërkuar këmbët.

Punonjësit kishin arritur një numër të madh shitjesh, duke firmosur kontrata me shumë klientë, gjë që i sjell shumë të ardhura kompanisë.

Emri i firmës së pronares nuk dihet, por shiten produkte kozmetike.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej