Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Në gjendje të dehur, pas rrëmujës gruaja shqiptare merr me shkelma dhe kafshon karabinierët në Itali

Nga 27-shi 0

Një grua shqiptare e cila ishte në gjendje të dehur ka shkaktuar probleme në lagjen e saj e cila ndodhej në zonën e Lottos, Milano.
Karabinierët kanë mberritur në zonë pas njoftimin të banorëve. Ata i kërkuan të futej në ambulancë, por ajo ka rezistuar duke iu kthyer me grushta dhe shkelma karabinierëve.
Në nxehje e sipër, ajo i kafshoi dorën njërit prej karabinierëve. Më pas mbërriti një patrullë e zonës, e cila arriti ta neutralizonte.
Ajo akuzohet për fyerje ndaj një zyrtari të rendit, kundërshtim të forcave të policisë dhe ushtrim dhune.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej