Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dy vëllezër plagosin me thikë të riun në Gjirokastër

Nga Klodiana 0

Një konflikt mes tre personash ka ndodhur gjatë mesnatës në lagjen “18 shtatori” në Gjirokstër.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se se dy vëllezër Enea dhe Kristofor Xhelili 24 dhe 26 vjeç,  janë konfliktuar me Aleko Shytin, ku në përleshje e sipër e kanë demtuar këtë të fundit me mjet prerës në fytyrë e gjoks.

Autorët janë shoqëruar në komisariatin e policisë, ku Enea është arrestuar në flagrancë, ndërsa për vëllain tjetër është caktuar ndjekje penale. Ndërkaq, i demtuari u dërgua  në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej