Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dy netë në terapi intensive, Boris Johnson po i përgjigjet mirë trajtimit për Covid-19

Nga Klodiana 0

Kryeministri britanik Boris Johnson po i përgjigjet mirë trajtimit për koronavirusin dhe ndodhet në gjendje të qëndrueshme. Kreu i qeverisë angleze u dërgua në njësinë e kujdesit intensiv tek spitali Shën Thomas pasi simtomat e virusit ju përkeqësuan.

Një zëdhënës nga qeveria ka deklaruar se kryeministri  “Mbetet klinikisht i qëndrueshëm dhe po i përgjigjet trajtimit. Ai po vazhdon të marrë trajtim mjekësor në Njësinë e Kujdesit Intensiv në spitalin Shën Thomas në Londër.”

Zëdhënësi shtoi edhe një herë se Johnson mbetet në humor të mirë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej